1. Dog Walking
  2. Gothenburg

Dog Walking, Gothenburg

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walk

Service
Location
Dates
Price (SEK)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
AndrinaA

1. Andrina

5.9 km
from
SEK 100
/walk
3 reviews

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!

Usually responds within few hours
AndrinaA

1. Andrina

Erfaren hundvakt som gärna tar hand om din hund!5.9 km
(3 reviews)
Usually responds within few hours
from
SEK 100
/walk
KarinK

2. Karin

3 km
from
SEK 100
/walk

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader

Lives with 3 cats
KarinK

2. Karin

Trygg person med 💚 för alla - kattvakt & hundpromenader3 km
Lives with 3 cats
from
SEK 100
/walk
JohannaJ

3. Johanna

5 km
from
SEK 100
/walk

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana

JohannaJ

3. Johanna

Lugn och trygg katt/hundvakt med djurvana5 km
from
SEK 100
/walk
HaribhaskarH

4. Haribhaskar

2.8 km
from
SEK 100
/walk

Pet parent missing his lovely dog at home

HaribhaskarH

4. Haribhaskar

Pet parent missing his lovely dog at home2.8 km
from
SEK 100
/walk
NatalieN

5. Natalie

4 km
from
SEK 100
/walk
2 reviews
2
recurring guests

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!

Usually responds within few hours
NatalieN

5. Natalie

Djurvän erbjuder tjänster som kattvakt och hundpromenader!4 km
(2 reviews)
2 recurring guests
Usually responds within few hours
from
SEK 100
/walk
DagmaraD

6. Dagmara

5.6 km
from
SEK 100
/walk

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾

Usually responds within one hour
DagmaraD

6. Dagmara

Trygg och kärleksfull hundvakt med lång erfarenhet 🐾5.6 km
Usually responds within one hour
from
SEK 100
/walk
SibyllaS

7. Sibylla

3.1 km
from
SEK 150
/walk
1 review

Din hunds favorit hundvakt

Usually responds within few hours
SibyllaS

7. Sibylla

Din hunds favorit hundvakt3.1 km
(1 review)
Usually responds within few hours
from
SEK 150
/walk
JaffarJ

8. Jaffar

0.6 km
from
SEK 300
/walk

Med hjärta för djur och trygghet för dig

JaffarJ

8. Jaffar

Med hjärta för djur och trygghet för dig0.6 km
from
SEK 300
/walk
Manas MaheshM

9. Manas Mahesh

5.7 km
from
SEK 100
/walk

Loving and Reliable Care for Your Pets

Lives with 1 dog
Lives with Toy Poodle Poodlu
Manas MaheshM

9. Manas Mahesh

Loving and Reliable Care for Your Pets5.7 km
Lives with 1 dog
Lives with Toy Poodle Poodlu
from
SEK 100
/walk
SofiaS

10. Sofia

4.2 km
from
SEK 200
/walk

Vill bli djurvakt

SofiaS

10. Sofia

Vill bli djurvakt4.2 km
from
SEK 200
/walk